BİOENERJİST/Makine Mühendisi İsmail YILDIZKOL Kimdir?

Manisa Salihli’de doğdu. Ege Üniversitesi Makina Fakültesi, Makine Mühendisliğini bitirdi. Teknik öğretmenlik formasyon eğitimi aldı. Mühendislik sektöründe, uzunca bir süre, çeşitli branşlarda çalıştı. Bir müddet Pektim A.Ş.’de Makine Mühensi olarak çalışmalarını sürdürdü.

BİOENERJİST/Makine Mühendisi İsmail YILDIZKOL mucit Mühendis olarak görsel ve yazılı basında bir çok kez haber olarak yaptığı buluşlar anlatıldı. 20 civarında patentli/patentsiz buluşu bulunan BİOENERJİST/Makine Mühendisi İsmail YILDIZKOL yaptığı yeniliklerle yurtiçi ve yurtdışından büyük bir ilgi görmektedir.

2006 yılında BİOENERJİ ile tanışan BİOENERJİST/Makine Mühendisi İsmail YILDIZKOL, yaşadığı BİOENERJİ ile ilgili farklılığı Ege Üniversitesindeki birçok profesör ile paylaştı. Konuyla ilgili Hindistandan gelen BİONERJİST Dr. Abrihaj, İsmail YILDIZKOL’daki BİOENERJİ üzerinde çalışmalar yapıp sonucu çok başarılı buldu. İlkkez böyle bir yoğun enerji ile karşı karşıya olduğunu söyledi. Birçok rahatsızlıklara şifacı olabileceğini İsmail YILDIZKOL’a iletti.

BİOENERJİ ile ilgili birçok belge ve sertifika sahibi olan BİOENERJİST/Makine Mühendisi İsmail YILDIZKOL, aynı zamanda birçok hastalara eğitimini aldığı;

TELKİN

EFT

REFLEKSOLOJİ

BİOENERJİ

uygulamalarını başarıyla yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında referans olabilecek BİOENERJİ ile sağlığına kavuşmuş birçok hastası bulunmaktadır.

Bu elde edilen başarı İSMAİL YILDIZKOL’u daha çok araştırma ve çalışmaya sevketmiş olup bu sebeple YILDIZKOL BİOENERJİ’li Bitkisel Ürünlerinide üretmektedir.