Bu hizmet sizi doğal yaşam bölgenizden ayrılmadan, kendi mekânınızda ve uygun bulduğunuz bir saatte sağlığa kavuşturmayı sağlayan özel bir yapıdadır. Seyahat etmek zorunda kalmıyorsunuz, seyahatin zahmet ve giderlerine mecbur kalmıyorsunuz. Son derece kolaylık ve sadelik içerisinde günümüzün en ileri tekniğiyle hizmet alıyorsunuz.

Uzaktan alınan bioenerjetik arındırma ile merkezlerimizden herhangi birine gelerek alacağınız bioenerjetik arındırma seansı arasında etki ve yoğunluk bakımından fark yoktur.

İnsan faydalandığı her şeyin çalışma prensiplerini bilemez, ama bunları ihtiyaç duyduğu zaman kullanır. Örneğin; haberleşme hizmeti aldığımız cep telefonu gibi, ulaşım hizmeti aldığımız uçaklar gibi. Bunları ihtiyaç duyduğumuzda kullanırız fakat kullanabilmek için çalışma prensiplerini ve inceliklerini bilmek zorunda değilizdir. İşte; uzaktan uyguladığımız bioenerjetik arındırma seansları da bu gruptan ileri bir hizmettir.

UZAKTAN SEANSDA YAPILMASI GEREKENLER

1-Tüm kaslarınızı olabildiğince gevşetiniz.
2-Karın bölgesi ve akciğerlerinizi tam olarak doldurmayı ve tamamen boşaltmayı gözeterek derin nefesler alınız. Nefes burundan alınıp, ağızdan verilir. Bu işlemleri seans arasında da derin nefes almak ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda tekrarlayınız.
3-Yapılan arındırma nedeniyle bedeniniz rahatlamak üzere sizin komutanız dışında otomatik olarak birtakım hareketler yapabilir. Bunlara asla engelleme yapmayınız, bir anlam vermeğe kalkışmayınız, teşekkür ve sevinçle izleyiniz. Ne oluyorsa olumludur, mutluluğunu duyunuz.
4-Asla duygusal frenlemeler yapmayınız, kendinizi seansın güzel akışına bırakınız. İçinizden gülmek gelirse gülünüz, ağlama isteği gelirse ağlayınız. Bunlar içsel sağaltımlardır, sevinç ve teşekkürle izleyiniz.
5-Bedeninizin problemli bölgelerinde oluşan arındırmanın etkisiyle muhtelif duyular, bu arada bazen de ağrılar hatta sancılar yaşayabilirsiniz. Güvenle, teşekkürle karşılayınız, rahat olunuz, kısa süreli ve geçicidirler. Adeta vücutta oluşmuş negatif birikimin sökülmesinden doğan duyumlardır.